Spolupráce

Nebráníme se jakékoliv spolupráci, našimi hlavními zásadami jsou poctivost a férovost.

Petra Praumová, návrhářka, zlatnice, designérka a majitelka Zlatnického domu je ve šperkařském průmyslu oblíbená především pro svou profesionalitu, světovou znalost a inovativní nápady. Znalosti získává po celém světě. Vzdělává se literaturou a učí se od předních zahraničních klenotníků. S největší oblibou se věnuje starožitným šperkům a vzácným drahokamům.

Nejvíce času tráví paní Praumová se zákazníky a tvorbou ve svém zlatnickém ateliéru, kde navrhuje a připravuje modely. Naopak její manžel tráví jako pečlivý hodinář a technicky zaměřený klenotník veškerý čas v dílnách.

Chcete spolupracovat s manželi Praumovými?
Neváhejte oslovit Zlatnický dům. (+420 775 209 020)

spolupráce

Spolupracujeme také s firmami, které si chtějí snížit daňový základ.
Pokud firma disponuje podnikovým majetkem, jako jsou nemovitosti, stroje, dopravní prostředky apod., přirozeně se poohlíží po alternativních způsobech investic s trvalým přírůstkem. Takové jsou právě investice do drahých kovů, kamenů či investičních šperků. Tyto komodity jsou daňově uznatelné, a tudíž výhodné pro každou firmu, která chce snížit svůj daňový základ.

Chápeme, že každá firma má jiné možnosti investic a odpisů, a proto nabízíme nezávazné konzultace a poradenství. V případě zájmu se obracejte na náš Zlatnický dům. (+420 775 209 020, praum@foxstore.cz)

Zlatnický dům na Instagramu