Zlatnický dům

V oboru klenotnictví působíme přes 20 let a stále objevujeme nové cesty a technologie. Abychom pro vás mohli tvořit ty nejkvalitnější české šperky, otevřeli jsme si vlastní Zlatnický dům v Plzni, kde vyrábíme každý šperk od FOX.

Náš Zlatnický dům patří mezi nejlepší ve svém oboru. Šperky nás fascinují a baví nás tvorba originálních kousků, které si domů odnáší spokojení zákazníci. Stejně tak ale rozumíme tomu, že je pro někoho složité se v klenotech a špercích vyznat. Proto dbáme na péči o vás, naše klienty.

Martin Praum, zlatník a designér FOX, spolupracuje se zákazníky po celé Evropě. Dokáže pro vás navrhnout osobitý šperk a provede vás celou jeho tvorbou.

Jste našimi partnery a my vám se vším pomůžeme. Navrhneme a vyrobíme šperk na zakázku, ale také vám poradíme jak investovat do zlata, stříbra, drahokamů i polodrahokamů. Můžete se na nás stoprocentně spolehnout.

O Zlatnickém domě

Zlatnický dům, ve kterém od roku 2008 tvoříme všechny šperky FOX. Kousek od centra Plzně, Radčická ulice 2861/2, poskytujeme kromě tvorby šperků také klenotnické a investiční služby. Věnujeme se i servisu šperků ze světoznámých klenotnických domů jako Cartier, Dior, Hobe, Chanell, Tiffany a další.

 

Podívejte se do Zlatnického domu

Návštěva Zlatnického domu je nevšední zážitek. Můžete si například prohlédnout přes 2 500 kusů snubních prstenů, které jsou zde vystaveny.

 

Zejména hosté ze zahraničí pak oceňují možnost výroby investičních šperků a mincí. Oblíbené jsou mince s katedrálou Sv. Bartoloměje s věnováním jako dárek z cest nebo šperky a doplňky s ikonickým, rudě zbarveným českým granátem.

 

Náš tým, který má na starosti administrativu a správu, sídlí v 1. patře budovy. Jsme šťastní, že někteří zaměstnanci jsou u nás již více než 10 let a můžeme se na ně spolehnout.

Kanceláře ve Zlatnickém domě v plzni

Celkem 6 zlatníků a 3 hodináři zde v dílnách vytvářejí šperky a hodinky pro vás. Každý zlatník má svou vlastní specializaci jako je rytí, fasování, odlévání, ruční i strojové klenotnické práce a chemické laboratorní práce.

 

Bez návrhů by ale zlatníci nemohli pracovat. Proto máme vlastní zlatnický ateliér, kde vzniká design jednotlivých šperků FOX. Martin Praum svými návrhy nastoluje trendy na českém trhu. Velkou inspirací jsou pro něj historické klenoty, například české korunovační klenoty.

 

V zadní části Zlatnického domu se nachází pomocné dílny pro legování, tavení, zlacení, lití a skladování.

STATUS_IS__APP_RUNNING