Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Perly

Perly

Perly jsou věčné. Luxus, čistota a krása perlových náhrdelníků, náušnic nebo prstenů je tak ikonická, že jejich obliba nepodléhá žádným módním trendům. Perlové šperky se dědí z generace na generaci a jsou skvělou investicí.

Ručně vážeme veškeré perlové náhrdelníky a náramky. Každá perla má svůj vlastní úvaz, který ji chrání před třením a znehodnocením.

Na zakázku vyrábíme také náušnice a prsteny s perlami. 

Pro majitele starých perlových šperků, máme nabídku na přetvoření a vytvoření z nich něco nového, jedinečného.

Pro naše výrobky vybíráme pouze nejvyšší kvalitu tahitských a filipínských perel, Akoya perel, vietnamských perel z Hanoje a perel z moří Koreje, Japonska a Tchaj Wanu.

Nabízíme širokou škálu tvarů perel – oválné, kulaté, barokní nebo mové, s bohatým spektrem barev od černé přes modrou, šedou, zelenou, růžovou, zlatou, bílou až po béžovou.

V rámci našich služeb také provádíme renovace perlových šperků. Často opravujeme přetržené náhrdelníky a dokončujeme ztracené náušnice.

Hodnota perel se odvíjí od jejich kvality. Čím větší a pravidelnější perla, tím cennější je. Důležitým prvkem je také certifikát potvrzující jejich původ, velikost a stáří.

 

Naši kompletní nabídku najdete ve Zlatnickém domě v Plzni.

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING