Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Zlatnictví FOX Plzeň Plaza - Den svatého Valentýna

Den svatého Valentýna

Tento den dlouhodobě rozděluje lidi na dvě skupiny. Jedny nechává Den svatého Valentýna naprosto chladnými a považují ho pouze za další komerční svátek, druzí naopak svátek všech zamilovaných vítají a oslavují. My rozhodně patříme k té druhé skupině. Každá příležitost, kdy se oslavuje láska se totiž musí využít. :) 

svátek zamilovaných

Pokud navíc zapátráme v historii tohoto svátku, kdy legenda vypráví o římském knězi Valentýnovi, který přes zákaz tajně oddával mladé zamilované vojáky a byl za to právě 14. 2. popraven, musíme uznat, že tento den má prostě své kouzlo. :)

Pokud stejně jako my patříte mezi ty, kteří se chystají Den svatého Valentýna oslavit, zkuste připravit pro svou lásku něco výjimečného. Co například žádost o ruku, pánové? Uvažujete o tomto důležitém kroku? Tak proč nevyužít právě svátek všech zamilovaných? Podle nás je to ideální příležitost.

Žádost o ruku

Objednejte stůl v romantické restauraci a kytici rudých růžízásnubní prsten vhoďte do sklenky šampaňského, poklekněte před svou vyvolenou a pak už se jen oddávejte lásce. :)

A pokud už život s tou pravou sdílíte, jistě jí u dezertu potěšíte krásným šperkem. :) Co třeba náušnice nebo náhrdelník se srdíčkem?

S výběrem toho nejlepšího dárku vám velmi rádi poradíme a pomůžeme vám udělat letošní Den svatého Valentýna  nezapomenutelným.

Náušnice srdce s brilianty  Přívěs srdce se zirkony

Přívěs zámeček s klíčkem a se zirkony  Zásnubní prsten Roxane FOX 14

 

Kompletní nabídku zásnubních prstenů FOX naleznete ve Zlatnickém domě.

error : ebenit_author
STATUS_IS__APP_RUNNING