Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Investice, spoření a likvidita

Investice do drahých kovů a kamenů jsou v současné době velmi oblíbené nejen u firem ale i u široké veřejnosti.

Jednou z nejvýhodnějších investic je rozložení volných finančních prostředků do cenných kovů, kamenů a šperků.

Váháte zda investovat?

Rádi bychom se s vámi podělili o naše dlouholeté zkušenosti z oblasti investic do drahých kovů a kamenů.

Likvidita a investiční šperky

V našich dílnách se věnujeme také výrobě investičních šperků.

Investice zakoupením šperku

Investice do luxusních šperků mají oproti investicím do zlatých slitků několik výhodných aspektů. Hlavně je to větší likvidita díky snadnému transportu a možnosti následného prodeje v zahraničí.

V současné době je možné zakoupit investiční kovy kdekoliv, ale jejich převoz do zahraničí je omezen regulacemi. Naopak investiční šperky lze nosit a cestovat s nimi kamkoliv.

V našem Zlatnickém domě máme k dispozici různé fyzické investiční produkty. Je to na vás, pro jaký účel si komoditu pořizujete. Jsme jediní v širším okolí, kteří nabízejí našim zákazníkům individuální výrobu investičních šperků, na které se nevztahuje 21% DPH.

Investice do šperků formou spoření

Jednou zajímavou možností je investovat do šperků jako způsobu spoření. Společně vytvoříme kolekci šperků, kterou si budete postupně pořizovat pomocí naspořených peněz. Hlavní výhodou je fixní zaručená cena zlata a drahých kamenů, stanovená již na začátku spoření, spolu s následným bonusovým růstem hodnoty.

Pokud nechcete vydávat své finanční úspory, ale zajímá vás investiční šperk, nabízíme vám tradiční spoření do drahých kovů. Každý měsíc budete spořit a jakmile dosáhnete určité naspořené částky, můžete si vybrat hotový investiční šperk. Zase s garantovanou cenou na začátku spoření a jistotou, že na konci spoření bude mít šperk mnohonásobnou hodnotu. Zároveň vám zaručujeme zpětnou likviditu v případě potřeby prodeje.

Spoření do šperků není žádný nový koncept. Už po staletí císaři, králové a šlechtici investovali téměř polovinu svého majetku do diamantů, safírů nebo rubínů. V Zlatnickém domě jsme mnohokrát zaznamenali rostoucí oblibu tohoto způsobu investování a jsme potěšeni, že i čeští klienti považují pořízení šperku za výhodnou investici.

Možnost bezpečné úschovy šperků

Našim klientům nabízíme také bezpečnou úschovu investičních šperků v podzemním trezoru. Jsme pojištěni na 1 milion EUR u ČSOB.

Výkup a prodej drahých kovů

Vykupujeme za nejlepší výkupní ceny v České republice.

Protože zpracováváme a legujeme drahé kovy, jak na výrobu šperků, tak i pro potřeby investic a průmyslu, nezáleží nám na době výkupu či prodeje. Vyrábět musíme neustále, bez ohledu na to, zda zrovna cena zlata roste či klesá. Mnoho klientů u nás tak najde nejlepší výkupní ceny v České republice.

Na co si dát při investici pozor?

Chcete investovat bez rizika? Pak buďte ostražití při výběru obchodníků. ČNB nemá žádné stanovy pro obchod s drahými kovy a může se tak stát, že narazíte na některého z pochybných obchodníků, kteří si na nekrytou zlatou cihlu nasmlouvají hned několik stovek spoření, které však nebudou schopni vyplatit.

Pro investice do drahých kovů můžete v ČR využít společnosti Golden Gate, Trust Worthy, Safina, Zlaťák či Českou mincovnu.

Uvažujete o investici do drahých kovů? Obraťte se na nás, rádi vám se vším bezplatně poradíme.
(+420 775 209 020)  praum@zlatnickydum.cz.

Výkup šperků a diamantů

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING