Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Investice, spoření a likvidita

Investice do drahých kovů a kamenů jsou v současné době velmi oblíbené nejen u firem ale i u široké veřejnosti.

Jednou z nejvýhodnějších investic je rozložení volných finančních prostředků do cenných kovů, kamenů a šperků.

Váháte zda investovat?

Rádi bychom se s vámi podělili o naše dlouholeté zkušenosti z oblasti investic do drahých kovů a kamenů.

Likvidita a investiční šperky

V našich dílnách se věnujeme také výrobě investičních šperků.

Investice zakoupením šperku

Investice do luxusních šperků mají v porovnání s investicemi do zlatých slitků bezesporu řadu výhod. Především vyšší likviditu díky snadnému převozu a následnému zpeněžení v zahraničí.

V současné době lze zakoupit investiční kov kdekoliv, ovšem nelze ho převést do zahraničí, protože podléhá regulaci. Zato investiční šperk si stačí nasadit a můžete s ním odcestovat kamkoliv.

Ve Zlatnickém domě nabízíme několik fyzických investičních produktů. Záleží jen na vás, za jakým účelem komoditu pořizujete. Jako jediní v širokém okolí nabízíme našim klientům zakázkovou výrobu investičních šperků, na které se nevztahuje 21 % DPH.

Investice do šperků formou spoření

Zajímavou alternativou je i investice do šperků formou spoření. Společně navrhneme kolekci šperků, kterou budete postupně odebírat formou naspořených peněz. Hlavní výhodou je zafixovaná garantovaná cena zlata i kamenů stanovená hned na začátku spoření a následný bonus v podobě rostoucí ceny.

Nechcete se vydat z vašich finančních úspor, ale máte zájem o investiční šperk? Můžeme vám nabídnout také klasické spoření do drahých kovů. Měsíčně budete spořit a k určité naspořené částce si vždy odeberete již hotový investiční šperk. Opět s garantovanou cenou na začátku spoření a jistotou, že na konci spoření bude mít šperk několikanásobnou hodnotu. Zároveň garantujeme zpětnou likviditu v případě nutnosti prodeje.

Spoření do šperků není nic nového. Již po staletí investovali císaři, králové a šlechtici téměř polovinu majetku do diamantů, safírů či rubínů. O tom, že se těší čím dál větší oblibě jsme se ve Zlatnickém domě přesvědčili už mnohokrát a jsme velmi rádi, že i čeští klienti chápou pořízení šperku jako výhodnou investici.

Možnost bezpečné úschovy šperků

Našim klientům nabízíme také bezpečnou úschovu investičních šperků v podzemním trezoru. Jsme pojištěni na 1 milion EUR u ČSOB.

Výkup a prodej drahých kovů

Vykupujeme za nejlepší výkupní ceny v České republice.

Protože zpracováváme a legujeme drahé kovy, jak na výrobu šperků, tak i pro potřeby investic a průmyslu, nezáleží nám na době výkupu či prodeje. Vyrábět musíme neustále, bez ohledu na to, zda zrovna cena zlata roste či klesá. Mnoho klientů u nás tak najde nejlepší výkupní ceny v České republice.

Na co si dát při investici pozor?

Chcete investovat bez rizika? Pak buďte ostražití při výběru obchodníků. ČNB nemá žádné stanovy pro obchod s drahými kovy a může se tak stát, že narazíte na některého z pochybných obchodníků, kteří si na nekrytou zlatou cihlu nasmlouvají hned několik stovek spoření, které však nebudou schopni vyplatit.

Pro investice do drahých kovů můžete v ČR využít společnosti Golden Gate, Trust Worthy, Safina, Zlaťák či Českou mincovnu.

Uvažujete o investici do drahých kovů? Obraťte se na nás, rádi vám se vším bezplatně poradíme.
(+420 775 209 020)  praum@zlatnickydum.cz.

Výkup šperků a diamantů

error : ebenit_author
STATUS_IS__APP_RUNNING