Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Výkup šperků a hodinek

Profesionální ohodnocení a výkup šperků za nejvyšší ceny.

Vlastníte vzácné šperky s drahými kameny a rádi by jste znali aktuální hodnotu těchto šperků? Nebo chcete šperky výhodně zhodnotit penězi? Kontaktujte specialistu na drahé kameny a zlaté šperky.

Kontakt

 

Vykupujeme zlaté šperky ze žlutého zlata, bílého zlata i růžového zlata, zlomkové zlato, zlaté mince, zlaté investiční slitky lisované v poudře i bez, dentální zubní zlato. Zlaté naušnice, prsteny s diamanty, náramky, řetízky, brože, čelenky, spony, knoflíky apod...

 

Specializujeme se na výkup značkových autorských šperků, provádíme znalecké posudky šperků, vykupujeme a posoudíme šperky od Cartier, Pandora, Bvlgari, BoucheronTiffany.

Aktuální výkupní ceny k 24.8.2022:

Ryzost zlata 999 ( 24 kt )
1 280 Kč 1 057.85 Kč bez DPH
Rezervované
Ryzost zlata 750 ( 18 kt)
961 Kč 794.22 Kč bez DPH
Rezervované
Ryzost zlata 585 ( 14 Kt )
750 Kč 619.84 Kč bez DPH
Rezervované
Ryzost zlata 375 ( 9 Kt )
481 Kč 397.52 Kč bez DPH
Rezervované

Postup výkupu šperků

 1. Šperk s puncovní značkou:

  1. Pokud je na šperku, který je určen k výkupu čitelná puncovní značka a ryzostní značka, okamžitě vám obratem sdělíme částku za vykoupené šperky.

  2. V případě, že s nabízenou částkou souhlasíte, šperk vykoupíme.

 2. Šperk s nečitelnou puncovní značkou

  1. Pokud nejsou značky čitelné, provedeme chemickou analýzu, která 100% určí ryzost zlatého kovu.

  2. Tato zkouška trvá do 10 minut a provádí se přímo na pobočce ve zlatnictví v OC Plaza Plzeň. 

 3. Pokud nejste z Plzně:

  1. Nafocený šperk a certifikát nám můžete zaslat na whatsapp 775 209 020. Do 30 minut Vám šperky oceníme.

  2. V případě, že nemáte certifikát neváhejte nás kontaktovat telefonicky. Zlatník a gemolog Martin Praum 775 20 90 20.

  3. Následně se sami rozhodnete, zda šperky chete vykoupit a zašlete nám je korespondenčně na adresu Zlatnictví FOX OC Plaza Plzeň, Radčická 2, Plzeň 1, 30100.

  4. Pokud vlastníte drahé rodinné šperky a nechcete je zasílat poštou, po dohodě s odborníkem Vás mužeme navštívit s kompletním zlatnickým a gemologickým vybavením ve městě Praha, Karlovy Vary, Chomutov, Cheb, Rozvadov, Nýřany, Teplá, Stříbro, Planá, Tachov, Bor, Toužim, Žlutice, Rakovník, Plasy, Zbiroh, Příbram, Rožmitál pod Třemšínem, Březnice, Strakonice, Blatná, Horažďovice, Volině , Prachatice, Volary, Vimperk, Šumperk, Sušice, Přeštice, Kdyně, Stod, Dobřany, Holýšov, Starý Plzenec, Rokycany, Žebrák, Beroun.

 4. Vykoupené šperky řádně sepíšeme do výkupního formuláře a před vámi provedeme veškeré úkony k zjištění hodnoty šperků. Šperky zvážíme na cejchované váze, zlatý kov črtneme na prubířském kameni za pomoci lučavky královské a zjistíme přesnou hodnotu zlata a do několik minut vám sdělíme částku za vykoupené šperky.

Výkupní ceny zlata automaticky upravujeme podle Londýnského fixu, který stanovuje burza s drahými kovy. U nás neplatíte žádné jiné poplatky a částky za vykoupené šperky stanovujeme nejvyšší možné. 

Výkupní ceny mechanických a luxusních hodinek určuje hodinář po předchozí odborné analýze.

+420 775 20 90 20 specialista Martin Praum

plaza@zlatnickydum.cz

Zlatnictví Fox v OC Plaza Plzeň je Váš spolehlivý partner pro zpracování zlatých kovů. Naší předností je profesionální přístup a individuální jednání ke každému našemu klientovi. Pravidelně se školíme u státního puncovního úřadu za účelem odborného posouzení zlatých šperků. Jsme držitelem certifikátu odbornosti zkoušení drahých kovů, vydaný státním puncovním úřadem. Díky gemologickému vybavení určíme a posoudíme drahé kameny, perly fasované ve vašich špercích, ohodnotíme šperky s granáty, šperky se safíry, šperky s rubíny, šperky se smaragdy a diamantové šperky. Jsme registrovaný na celosvětové klenotnické aukci a vykupujeme také starožitné šperky za účelem renovace a nabídky potencionálním klientům po celém světě.

Mohlo by vás také zajímat: tl. Investiční zlato, Výkup drahých kamenů

error : ebenit_author
STATUS_IS__APP_RUNNING