Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Zlatník
Martin Praum

Jistí klienti, ať už z Čech či zahraničí, přezdívají zlatníka a odborníka na drahokamy Martina Prauma - "Plzeňský Cartier".

Martin, původem z Plzně, již od mala projevoval zájem o umění, design a tvorbu šperků. V soutěžích kreslení a umění se pravidelně umisťoval na předních příčkách a ve svých dvaceti letech již jasně směřoval ke kariéře šperkaře, zaměřujícího se na výrobu investičních šperků.

Od roku 1993 se aktivně účastní celosvětových výstav zaměřených na šperky a umění, ať už v Paříži, Hongkongu, Miláně či Dubaji, kde navazuje kontakty s předními odborníky v oboru gemologie, designu a výroby.

Pravidelně navštěvuje renomované šperkařské domy jako Cartier, Bvlgari, Chopard, Tiffany and Co. a využívá své rozsáhlé kontaktní sítě po celém světě při výběru nejkvalitnějších drahokamů – diamantů, safírů, rubínů, smaragdů, tanzanitů, perel, turmalínů, granátů a dalších. Stále pečuje o rozvoj vztahů se svými klíčovými klienty.

V přírodních kamenech nachází hloubku věčnosti a drahokamy ho doslova fascinují. Martin věří, že každý přírodní kámen nese svou vlastní unikátní energii.

Realizace snu byla velmi náročná. Pracuje až čtrnáct hodin denně, neustále se vzdělává a zkoumá inovativní možnosti ve šperkařském oboru. Veškerý svůj čas věnuje práci. Podle úspěšného zlatníka je klíčovým prvkem jeho pracovního úspěchu loajální a odborný tým, bez něhož by nikdy nedosáhl podobných výsledků.

Dnes je Martin Praum synonymem pro design a výrobu šperků. Má za sebou restaurování šperků ze sbírek státních klenotů, zpracování šperků datujících se do doby kamenné a bronzové a je specialistou na staré šperkařské artefakty.

 Zlatý prsten s tanzanitem

Klientům navrhuje rodinné investiční šperky již od 1.000 €. Restauruje klenoty, které se dědí z generace na generaci. Vyrábí šperky pro klienty z celého světa za miliony korun. Má talent pro předvídání a příjímání trendů v oblasti drahokamů a investičních kovů. 

V roce 2010 postavil čtyřpatrový Zlatnický dům.

Ve zlatnictví v OC Plaza v Plzni klienti naleznou nejrůznější služby z různých oborů, jako je fasér, zlatník, hodinář, rytec, laborant chemik, grafik, nástrojař, konstruktér, brusič, slévač, starožitník a gemolog.

Pokud se jako nový klient chystáte navštívit Zlatnický dům v OC Plaza v Plzni, budete mile překvapeni.
Osloví vás příjemné prostředí, profesionální přístup a skvělé ceny.

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING