Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Jak poznat kvalitní výrobce šperků

Který klenotník Vás chce napálit a který to s výrobou Vašeho šperku myslí vážně.

JAK POZNÁTE, ŽE VÁM ŠPERK KLENOTNÍK OPRAVDU VYROBIL?

 

Každý šperk, který si necháte vyrobit musí podle zákona projít puncovním zákonem. Co to znamená: Vyrobený a prodávaný šperk musí mít hned několik identifikačních značek, které se umisťují při výrobě a Státní Puncovní úřad každý vyrobený šperk a výrobní označení musí zkontrolovat a garantuje správnost a ryzost šperku.

 

Váš vyrobený šperk musí mít puncovní registrační výrobní označení. Jedná se o nezaměnitelnou registrovanou značku každého výrobce, převážně to je první a druhé písmenko z názvu výrobce registrovaného na Puncovním úřadě. Zlatnický dům má svou výrobní značku ZD.

 

Pokud Zlatník nabízí šperky bez označení šperku výrobní přidělenou značkou jedná se o překupníky nikoli o výrobce šperků a ceny šperků jsou o další marže překupníků vyšší.

 

Kvalitní výrobce naleznete v registru Puncovního úřadu. Výrobce šperků Zlatnický dům s.r.o. je registrovaný Puncovním státním Plzeňským úřadem. Výrobce si musí být jistý svou odborností, kvalitou legovaného zlata i drahokamů. Pokud nejste spokojeni s výrobou Vašeho šperku, například Zlatnický dům garantuje vrácení peněz za vyrobený šperk.

 

Chcete posoudit Váš vyrobený šperk online zdarma? Neváhejte kontaktovat našeho odborníka praum@zlatnickydum.cz

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING