Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Výkup zlata

Vykupujeme zlato, zlaté šperky o ryzosti 9kt,14kt,18kt,24kt. Vykupujeme zlomkové zlato na přepracování. Provádíme chemické i elektronické analýzy zlata zdarma. Vykupujeme zlaté granuláty, provádíme výkup zlatých hodinek, výkup zlatých slitků, výkup investičních slitků uložených v blistrovém pouzdře.

Vykoupené zlato přelegujeme a dále zpracujeme pro výrobu vlastních šperků. S výkupem dále tedy neobchodujeme. Proto našim klientům nabízíme ty nejvýhodnější výkupní ceny a zdarma Vám rádi poradíme.

Postup výkupu zlata

 

Pokud jste z Plzně:

  1. Kontaktujte svého specialistu na tel 775 209 020, nebo navštivte naší pobočku Zlatnictví Hodinářství v OC Plaza v Plzni. Otevírací doba
  2. Specialista na výkup osobně před Vámi provede zdarma zkoušku ryzosti a pravosti zlata. Více infromací o zkoušce pravosti zlata
  3. Zlato před vámi zvážíme a dle aktuální burzovní ceny zlato vykupujeme. Neúčtujeme si žádné vedlejší poplatky. Jak je to možné se dočtete zde.

Pokud nejste z Plzně:

  1.  V případě, že se chystáte prodat zlaté šperky a jste mimo Plzeň, zlato nafoťte a zašlete fotografie našemu specialistovi na email vykup@zlatnickydum.cz.
  2. Obratem vám sdělíme veškeré dostupné možnosti výkupu, popřípadě orientační výkupní cenu.
  3. Přivezete zlato k nám k přesnějšímu nacenění nebo jej zašlete korespondečně. (Běžně nám klienti zasílají šperky na výkup korespondenčně)

Pravost zlata

Pravost zlata se provádí na Prubířském kameni buližníku a za pomoci lučavky královské se provádí stěry zlata dle ryzosti. Okamžitě klient i zlatník vidí ryzost zlata. Tato technologie zkoušení zlata se provádí také ve specializovaných laboratoří na Puncovním uřadě.

Výkup zlata bez vedlejších poplatků

Jak je možné, že zlato od vás vykoupíme za burzovní ceny bez jakýchkoli poplatků navíc? Je to jednoduché. Pro naší výrobu zlato nakupujeme na burze a stejně tak od Vás. Nejsme zastavárna. Nemusíme tedy řešit výkupní marže zlata. Zlato od vás nebo z burzy použijeme stejným způsobem. Na výrobu šperků.

Nabídka šperků

V případě většího množství výkupu zlata, nebo drahokamů si sjednejte osobní schůzku v gemologické laboratoři v centru v Plzni na tel: +420 775 20 90 20

Našim klientům nabízíme výkup šperků také formou celosvětové aukce. Více informací zde

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING