Nastavení cookies
Hotovo Přijmout vše

Snubní prsteny

Snubní prsteny jsou naší specializací. 

Na pobočce Zlatnický dům v OC Plaza v Plzni najdete kolekce, které čítají přes 2 500 snubních prstenů.

 

Na vlastní oči si můžete prohlédnout zlaté, stříbrné, titanové i ocelové snubní prstýnky, včetně těch z damaškové oceli. Objednejte si nezávaznou prohlídku šperků.

 

Telefon: 775 20 90 20

Cena:

Filtrovat

Odpradávna jsou snubní prsteny nedílnou součástí svatebních rituálů. Nicméně až od padesátých let minulého století se začaly nosit také nevěstě ženichovy. Svatební obřad představuje významnou událost v životě každého člověka a výběru snubních prstenů je tedy věnována zasloužená pozornost. Chcete-li, aby vaše snubní prsteny odrážely vaši osobnost a byly unikátní a originální, rádi vám pomůžeme. Navrhneme prsteny, které budou takové, že je nebudete chtít sundat. Naše zlatnictví se specializuje na výrobu snubních prstenů v Plzni, kde máme svůj vlastní ateliér, ale dodáváme prsteny klientům po celé České republice. Máme spoustu spokojených zákazníků nejen v Plzni, ale i v Českých Budějovicích, Písku, Táboře, Příbrami a Karlových Varech a rádi se budeme věnovat i vám.

 

Pravidelně vytváříme nové luxusní kolekce snubních prstenů každý rok.

Nabízíme možnost ušetřit na materiálu. Můžeme vám vyrobit prsteny z vašeho starého zlata, které upravíme a propůjčíme mu nový vzhled. Platíte pouze zlatnické práce.

Snubní prsteny vás budou provázet po celý život, a proto zvyšujeme jejich odolnost pomocí moderní nanotechnologie, kterou jsme vyvinuli. Povrch pokrýváme křemíkovými částicemi, jež šperk chrání a vytvářejí na něm antialergenní ochranu.

Ke každému našemu šperku poskytujeme celoživotní záruku a profesionální servis.

Naši kompletní nabídku najdete ve Zlatnickém domě v Plzni.

Zakázková výroba.

Váš osobní zlatník 

Martin Praum.

Kontaktujte nás

Provozováno na systému Ebenit - Tvorba webu a eshopu.
STATUS_IS__APP_RUNNING